Dla Pacjenta

Strefa Pacjenta

Misją naszego Centrum oprócz skutecznego leczenia stomatologicznego jest poszerzanie świadomości pacjentów o profilaktykę zdrowia jamy ustnej.
Stworzyliśmy ten dział, byście mogli Państwo w razie potrzeby uzyskać cenne wskazówki np. jak postępować po usunięciu zęba. Będziemy umieszczali tutaj także artykuły pomocne w dbaniu o codzienną higienę jamy ustnej.

Zachęcamy do odwiedzania Strefy Pacjenta.

 


Bądź z nami w kontakcie- facebook

Centrum Uśmiechu ma również swoją wizytówkę w mediach społecznościowych, głównym z nich jest facebook. Wybraliśmy go, ponieważ zależy nam na jak najlepszej komunikacji z naszymi pacjentami.
Zapraszamy do polubienia profilu naszej kliniki. Na facebook’u publikujemy ciekawe materiały, promocje czy informacje o wydarzeniach związanych z naszym Centrum.

FanPage Centrum-Uśmiechu na Faceboku

 


Szczotkowanie

 

Przedstawiamy filmik dotyczący szczotkowania zębów szczoteczką elektryczną, która zyskuje sobie coraz więcej zwolenników.

Wbrew pozorom czyszczenie tą szczoteczką nie jest takie proste jak się wydaje.

Zapraszamy do nauki! 🙂

Przejdź do YouTube

 


Postępowanie po zabiegach

Postępowanie po zabiegu chirurgicznym *pdf

Postępowanie po zabiegu skalingu *pdf (usunięcie kamienia nazębnego)

 


Gazetki Centrum Uśmiechu

Szerząc profilaktykę wśród pacjentów postanowiliśmy wydawać gazetkę Centrum Uśmiechu. Znajdują się w niej ciekawe artykuły dotyczące wizyt u stomatologa, higieny jamy ustnej, konkursy oraz informacje o funkcjonowaniu naszej placówki. Gazetka wydawana jest w formie papierowej, ale dodajemy ją również tutaj by mogli Państwo mieć wgląd do archiwalnych numerów.

GAZETKA CU nr. 5

GAZETKA CU nr. 4

GAZETKA CU nr. 3

GAZETKA CU nr. 2

GAZETKA CU nr. 1

 


Ciekawostka

Korzystacie Państwo z usług prywatnego gabinetu stomatologicznego, czy wiecie Państwo jakie są tego zalety?

Nasza higienistka Paulina Stopka pracując w dwóch typach gabinetów, czyli tym na NFZ i prywatnym przygotowała dla Państwa krótką charakterystykę różnic.

Zachęcamy do lektury.

DBAJ O ZĘBY_Przygody Mruczusia i jego kumpli *pdf

Dwie bajki o ząbkach dla najmłodszych

Prezentujemy 2 opowiadania dla dzieci o wizycie u dentysty. Prosimy wszystkie mamy aby przeczytały je swoim dzieciom “do podusi” 🙂

Opowiadania wymyślił nasz stały pacjent: Grzegorz Radym, któremu serdecznie dziękujemy za wnikliwość, poświęcony czas i zrozumienie naszej misji, którą jest profilaktyka jamy ustnej.

DBAJ O ZĘBY: Przygody Mruczusia i jego kumpli *pdf

Złamany ząb i co dalej ? *pdf