facebook

Centrum Uśmiechu

Centrum Uśmiechu to nowoczesna placówka, która powstala z inwencji i przekonań wielu niezależnych specjalistów, którzy dopiero pod swoją własną marką "Centrum Uśmiechu" mogli w pełni zrealizować swoją misję i wizję niepowtarzalnych usług stomatologicznych na polskim rynku. Lekarze i asystenci pracujący obecnie w Centrum Uśmiechu posiadają wieloletnie doświadczenie i praktykę związaną z leczeniem i ochroną zdrowia jamy ustnej.

"Staramy się cały czas udoskonalać firmę i myśleć nad większą dostępnością oferty. Nasz personel wychodzi klientom naprzeciw nie tylko dbając o ich zdrowie ale także starając się wytworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i życzliwości . "

"Czujemy się odpowiedzialni za naszych pacjentów. Lubimy kiedy pacjenci nie lekceważą swojego zdrowia: przychodzą regularnie na wizyty, potrafią dbać o higienę swojej jamy ustnej."

Zespół Centrum Uśmiechu

 REGULAMIN pdf*

Misja

Proponujemy kompleksowe usługi stomatologiczne kładąc nacisk na profilaktykę i dostępność naszej oferty. Naszymi pacjentami są całe rodziny, które przez lata spotykają się z nami podczas krótkich i bezbolesnych wizyt w niezapomnianej atmosferze naszej kliniki.

Nasze cele społeczne

Profilaktyka stomatologiczna w społeczeństwie.
Opieka perio w okolicy.
Planowa opieka stomatologiczna nad powierzoną populacją.

 

W stomatologii ważna jest systematyczność. Gdy pacjenci przychodzą na wyznaczone, darmowe wizyty kontrolne to nasz zespół odpowiada za jego jamę ustną.

W naszej pracy staramy się aby było nie tylko funkcjonalnie ale też ładnie. Cieszy nas to, że pacjent dobrze się czuje i że podoba się mu to co zrobiliśmy.

dr n.med. Grażyna Bulek-Juranek

specjalista parodontolog

 

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny) w roku 1986.

W październiku 1986 rozpoczęłam moją wspaniałą przygodę ze stomatologią jako asystent Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej w Zabrzu.

Specjalizację I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej uzyskałam w roku 1989, a II stopnia w zakresie parodontologii w 1993 roku egzamin zdany z wyróżnieniem.

W roku 1997 obroniłam pracę doktorską, a w roku 1998 otrzymałam mianowanie na adiunkta.

W trakcie swojej pracy na Uczelni zajmowałam się pracą naukową. Jestem autorem i współautorem prac drukowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.

Prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami stomatologii i kierowałam specjalizacją 13 lekarzy, którzy otrzymali tytuł specjalisty w zakresie stomatologii ogólnej oraz parodontologii.

Zajmowałam się i zajmuję nadal koordynowaniem staży podyplomowych lekarzy stażujących w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.

Od stycznia 2006 roku pełniłam funkcję kierownika Poradni Stomatologicznej i Chorób Przyzębia w Zabrzu umiejętnie łącząc pracę lekarza klinicysty z pracą lekarza praktyka.

Od września 2009 roku pełnię funkcję właściciela, głównego lekarza i wizjonera NZOZ Centrum Uśmiechu.

Cytat:

    "Poza przyjmowaniem pacjentów zajmuję się zarządzaniem, usprawnianiem i rozwijaniem pracy lekarzy stomatologów i całego personelu mającego bezpośredni kontakt z pacjentem i jego leczeniem. Wprowadzam nowe rozwiązania, kontroluję profesjonalizm i poprawność leczenia przez innych lekarzy w sposób taki, by żaden lekarz zatrudniony nie odbiegał wiedzą i sposobem podejścia do klientów od wysokiego standardu jaki został przyjęty w klinice."

    dr n. med. Grażyna Bulek-Juranek, właściciel.

    Osiągnięcia i dyplomy *.pdf

dr n.med. Barbara Oleś

specjalista ortodonta

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). Jestem specjalistą I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej oraz specjalistą w zakresie ortodoncji. Obroniłam pracę doktorską pt.:" Ocena funkcji stawu skroniowo-żuchwowego w zaburzeniach zgryzu z okluzją dystalną".

 

Moja przygoda z ortodoncją rozpoczęła się od pracy na etacie wolontariusza w Poradni Ortodontycznej Wojewódzkiego Zespołu Ochrony Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży w Katowicach.

 

Następnie rozpoczęłam pracę jako rezydent w Poradni Ortodontycznej Akademickiego Centrum Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu w Bytomiu, gdzie po zakończeniu specjalizacji kontynuowałam pracę jako lekarz klinicysta-specjalista ortodonta. Ponadto jako wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami w zakresie ortodoncji.

 

Nadal podwyższam swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w ponad 40 teoretycznych i praktycznych kursach w zakresie ortodoncji.
Wykonuję swój zawód z wielkim zamiłowaniem, ale prywatnie moją największą radością jest moja rodzina.

lekarz stomatolog Edyta Furtak

specjalista parodontolog

Ukończyłam Akademię Medyczną w 2008 roku. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z periodontologii i chorób błon śluzowych w Collegium Medicum UJ w Krakowie

Zawodowo skupiam się na periodontologii, chirurgii stomatologicznej i endodoncji. Swoje kwalifikacje podnoszę biorąc udział w kursach i szkoleniach.

W życiu prywatnym interesuję się dobrą kuchnią i architekturą wnętrz.

 Osiągnięcia i dyplomy *.pdf

lekarz stomatolog Marcelina Blak

 

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 2010r. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, gdzie zdobywałam nowe doświadczenie w pracy z pacjentami. Swoją wiedzę i umiejętności udoskonalam podczas kursów i szkoleń. W swojej pracy staram się dbać przede wszystkim o wysoki komfort pacjenta i jego zadowolenie. O swoich działaniach informuję pacjentów zawsze i na bieżąco omawiając jednocześnie plan leczenia.

Prywatnie spędzam czas jeżdżąc na nartach w sezonie zimowym oraz na wycieczkach górskich pieszych i rowerowych w sezonie letnim.

lekarz stomatolog Ewa Rybka

Lek. dent. Ewa Rybka specjalista protetyki stomatologicznej.
Ukończyłam stomatologię na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2005 roku. Od 2008 roku pracowałam jako rezydent w Poradni Protetyki Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. W 2014 roku uzyskałam tytuł specjalisty. Ukończyłam szereg kursów i szkoleń w zakresie klasycznej protetyki stomatologicznej, implantoprotetyki, zaburzeń czynnościowych narządu żucia oraz innych dziedzin stomatologii. Nadal poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach praktycznych i teoretycznych.

Zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami w zakresie: parafunkcji, dysfunkji stawu skroniowo-żuchwowego, nieprawidłowości okluzji,uzupełnienia braków zębowych, zaburzeń estetyki.
Wolny czas spędzam z rodziną.

lekarz stomatolog Damian Czerwonka

Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w 2012 roku, w tym samym roku zdałem lekarsko- dentystyczny egzamin państwowy.

Staż podyplomowy odbyłem w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu.
Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Collegium Medicum UJ w Krakowie.
Moją drugą pasją obok chirurgii jest współpraca z dziećmi. Bardzo sobie ją cenię, daje mi wiele satysfakcji.

 

lekarz stomatolog Joanna Sopata (Łysiak)

Jestem absolwentką kierunku Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbyłam w Prywatnej Klinice Stomatologicznej we Wrocławiu.

 

Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach praktycznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców, tak aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

W NZOZ Centrum Uśmiechu zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją. Moją wielką pasją już od czasu studiów jest ortodoncja.

lekarz stomatolog Sylwia Hapek

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną(dziś Śląski Uniwersytet Medyczny) w 2003 roku. Staż podyplomowy odbyłam w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej Śląskiej Akademii Medycznej w Bytomiu.

Od początku swojej pracy zawodowej staram się udoskonalać swoje umiejętności,
uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Intensywnie wsłuchuję się w problemy i potrzeby swoich pacjentów. Bez nich moja pasja - stomatologia - by nie istniała.

Prywatnie każdą wolną chwilę poświęcam swojej rodzinie.

lekarz stomatolog Dominik Ślusarczyk

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
w Krakowie.

Staż podyplomowy odbyłem w SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie.

Na bieżąco śledzę doniesienia ze świata współczesnej stomatologii oraz
stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych
szkoleniach i konferencjach.

W Centrum Uśmiechu zajmuje się endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną oraz planowaniem kompleksowego leczenia stomatologicznego.

Moją drugą pasją obok przywracania uśmiechu jest kolarstwo górskie i szosowe.

asystentka stom. Elżbieta Pilszak

Pracuję u boku dr Grażyny od 2006 roku jako asystentka stomatologiczna. W pracy cenię sobię kontakt z pacjentami i profesjonalizm zawodowy, dlatego też ciąglę podnoszę swoje kwalifikacje.

W NZOZ Centrum Uśmiechu pełnię także funkcję managera. Dbam o zachowanie procedur higienicznych, wybór najlepszych dostawców, szkolenia i rekrutację personelu. Staram się aby nasz NZOZ był przyjazny i maksymalnie dostępny dla pacjentów.

W wolnej chwili lubię poczytać dobrą książkę, pójść do kina lub na koncert jazzowy.

asystentka stom. Marta Stachura

Jestem asystentką z kilkuletnim doświadczeniem. Praca na stanowisku asystentki daje mi dużą satysfakcję, oraz pozwala rozwijać i poszerzać umiejętności w dziedzinie stomatologii. Pomoc drugiemu człowiekowi jest ważnym elementem mojego życia, w związku z czym w moją pracę wkładam dużo serca. Jestem osobą opanowaną, uśmiechniętą, pracowitą i zawsze zaangażowaną w to co robię. Możliwość pracy w zgranym zespole specjalistów jest dla mnie dużym sukcesem. Największe zadowolenie to uśmiech na twarzy pacjenta. Obecnie jestem słuchaczką w ''Ecolleg'' w Jaworznie na kierunku asystentka stomatologiczna.

W NZOZ Centrum Uśmiechu dbam o przygotowanie gabinetu i organizowanie stanowiska pracy lekarza dentysty zgodnie z wymaganiami ergonomii. Jestem odpowiedzialna za czystość, porządek w szafkach lekowych i narzędziowych. Dbam o odpowiednie przechowywanie materiałów i leków stomatologicznych oraz o dezynfekcję i sterylizację narzędzi i sprzętu. Spotkają mnie Państwo w gabinecie przy pracy razem z lekarzem dentystą.

asystentka stom. Joanna Rak

W 2011 roku ukończyłam policealne studium zawodowe w Jaworznie, zdobywając tytuł zawodowy: asystentka stomatologiczna.
Od marca 2013 odbywam staż w NZOZ "Centrum Uśmiechu" w ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego "Nowe Perspektywy".
Do moich obowiązków należy przygotowanie gabinetu do pracy, dbanie o czystość oraz dezynfekcja i sterylizacja narzędzi i sprzętu.
Spotkacie mnie Państwo także w rejestracji, gdzie pomogę ustalić dogodne terminy wizyt oraz postaram się udzielić potrzebnych informacji dotyczących naszej placówki.
Jestem osobą uśmiechniętą, otwartą na kontakt z ludźmi. Prywatnie lubię spędzać czas z rodziną, a w wolnej chwili przeczytać dobrą książkę.

higienistka stom. Ewa Likus

 

W 1995 roku ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Krakowie o specjalności higienista stomatologiczny. Pracuję także w Miejskim Centrum Medycznym jako asystentka stomatologiczna. Zafascynowała mnie koncepcja leczenia próchnicy w XXIwieku - koncepcja stomatologii minimalnej interwencji (MI).

Współpracę z załogą Centrum Uśmiechu rozpoczęłam we wrześniu 2010. Do moich obowiązków należy prowadzenie działań profilaktycznych w stomatologii, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Staram się w jak najprostszy sposób pokazać pacjentom, że utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej nie wymaga wielu wyrzeczeń a chęci i systematyczna praca sprawiają, że czują się zdrowo i są pewni siebie. Dodatkowo wykonuję czynności z zakresu fluoryzacji oraz skalingu. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie a program minimalnej interwencji, czyli zapobiegania zamiast leczenia, traktuję priorytetowo.

kierownik rejestracji - Dorota Stępniak

Ukończyłam Policealne Studium Zawodowe - technik ekonomista w Młoszowie. Od maraca 2011r. pracuję w NZOZ "Centrum Uśmiechu" jako rejestratorka medyczna.

Jestem osobą uśmiechniętą, zaangażowaną w pracę i zawsze chętną do pomocy. Lubię pracę z zespołem "Centrum Uśmiechu". Do moich obowiązków należy prowadzenie rejestracji pacjentów jak również ustalanie terminów wizyt kontrolnych w naszym terminarzu, odbieram od Państwa telefony. Jestem odpowiedzialna za to, aby pacjent czuł się w "Centrum Uśmiechu" komfortowo.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas z dziećmi, w wolnych chwilach lubię wycieczki rowerowe z rodziną, aerobik i nowe zajęcie: stylizacja paznokci.

rejestracja - Ewelina Kosowska (Olszańska)

W 2010 roku ukończyłam Technikum nr 1 w Trzebini w zawodzie technik ekonomista, a w 2013 skończyłam studia licencjackie na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na wydziale zarządzania. W "Centrum Uśmiechu" pracuję od niedawna, ale już zdążyłam polubić tą prace i ludzi, których tu spotkałam.

Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i uśmiechniętą. Do moich obowiązków w "Centrum Uśmiechu" należy ustalanie terminów wizyt kontrolnych naszych pacjentów oraz odbieranie od Państwa telefonów. Jestem odpowiedzialna za dobre samopoczucie pacjentów w naszej placówce.


Prywatnie lubię spędzać czas w gronie najbliższych mi przyjaciół i rodziny, a w wolnych chwilach obejrzeć dobry film.

Nasi partnerzy

Poniżej prezentujemy naszych partnerów oraz całe otoczenie biznesowe Centrum Uśmiechu. Strategicznie ważne dla naszej firmy pole podnoszenia jakości realizujemy także poprzez aktywną współpracę z najlepszymi firmami na rynku.

W swojej praktyce staramy się dbać o naszych partnerów w równym stopniu co o klientów.


Aktualni partnerzy:

do góry