facebook

Strefa Pacjenta

Misją naszego Centrum oprócz skutecznego leczenia stomatologicznego jest poszerzanie świadomości pacjentów o profilaktykę zdrowia jamy ustnej.

Stworzyliśmy ten dział, byście mogli Państwo w razie potrzeby uzyskać cenne wskazówki np. jak postępować po usunięciu zęba. Będziemy umieszczali tutaj także artykuły pomocne w dbaniu o codzienną higienę jamy ustnej.

Zachęcamy do odwiedzania Strefy Pacjenta.

Bądź z nami w kontakcie- facebook

Centrum Uśmiechu ma również swoją wizytówkę w mediach społecznościowych, głównym z nich jest facebook. Wybraliśmy go, ponieważ zależy nam na jak najlepszej komunikacji z naszymi pacjentami.
Zapraszamy do polubienia profilu naszej kliniki. Na facebook'u publikujemy ciekawe materiały, promocje czy informacje o wydarzeniach związanych z naszym Centrum.

FACEBOOK klik *

Szczotkowanie

Przedstawiamy filmik dotyczący szczotkowania zębów szczoteczką elektryczną, która zyskuje sobie coraz więcej zwolenników.

Wbrew pozorom czyszczenie tą szczoteczką nie jest takie proste jak się wydaje.

Zapraszamy do nauki! :)

www.youtube.com/watch

Postępowanie po zabiegach

Gazetki Centrum Uśmiechu

Szerząc profilaktykę wśród pacjentów postanowiliśmy wydawać gazetkę Centrum Uśmiechu. Znajdują się w niej ciekawe artykuły dotyczące wizyt u stomatologa, higieny jamy ustnej, konkursy oraz informacje o funkcjonowaniu naszej placówki. Gazetka wydawana jest w formie papierowej, ale dodajemy ją również tutaj by mogli Państwo mieć wgląd do archiwalnych numerów.

 

GAZETKA nr 5 JESIEŃ-ZIMA 2012 *pdf

GAZETKA nr 4 WIOSNA-LATO 2011 *pdf

GAZETKA nr 3 LATO 2010 *pdf

GAZETKA nr 2 WIOSNA 2010 *pdf

GAZETKA nr 1 ZIMA 2010*pdf

Ciekawostka

Korzystacie Państwo z usług prywatnego gabinetu stomatologicznego, czy wiecie Państwo jakie są tego zalety?

Nasza higienistka Paulina Stopka pracując w dwóch typach gabinetów, czyli tym na NFZ i prywatnym przygotowała dla Państwa krótką charakterystykę różnic.

Zachęcamy do lektury.

RÓŻNICE_Gabinet_NFZ_Gabinet_Prywatny *pdf

Dwie bajki o ząbkach dla najmłodszych

Prezentujemy 2 opowiadania dla dzieci o wizycie u dentysty. Prosimy wszystkie mamy aby przeczytały je swoim dzieciom "do podusi" :)

Opowiadania wymyślił nasz stały pacjent: Grzegorz Radym, któremu serdecznie dziękujemy za wnikliwość, poświęcony czas i zrozumienie naszej misji, którą jest profilaktyka jamy ustnej.


DBAJ O ZĘBY_Przygody Mruczusia i jego kumpli *pdf


Złamany ząb i co dalej ? *pdf


do góry