O nas

 

Centrum Uśmiechu to nowoczesna placówka, która powstała z inwencji i przekonań dr Grażyny Bulek-Juranek, która zaprosiła do współpracy niezależnych specjalistów, aby pod marką “Centrum Uśmiechu” realizować misję profilaktyki i świadomości zdrowia jamy ustnej.

Lekarze i asystenci pracujący obecnie w Centrum Uśmiechu posiadają wieloletnie doświadczenie i praktykę związaną z leczeniem oraz ochroną zdrowia jamy ustnej.

“Staramy się cały czas udoskonalać firmę i myśleć nad większą dostępnością oferty. Nasz personel wychodzi klientom naprzeciw nie tylko dbając o ich zdrowie ale także starając się wytworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i życzliwości .

“Czujemy się odpowiedzialni za naszych pacjentów. Lubimy kiedy pacjenci nie lekceważą swojego zdrowia: przychodzą regularnie na wizyty, potrafią dbać o higienę swojej jamy ustnej.”

Zespół Centrum Uśmiechu


Misja

Proponujemy kompleksowe usługi stomatologiczne
kładąc nacisk na profilaktykę i dostępność naszej oferty.
Naszymi pacjentami są całe rodziny.


Nasze cele społeczne

            

Profilaktyka stomatologiczna w społeczeństwie.
Opieka perio w okolicy.
Planowa opieka stomatologiczna nad powierzoną populacją.

W stomatologii ważna jest systematyczność. Gdy pacjenci przychodzą na wyznaczone, darmowe wizyty kontrolne to nasz zespół odpowiada za jego jamę ustną. W naszej pracy staramy się aby było nie tylko funkcjonalnie ale też ładnie. Cieszy nas to, że pacjent dobrze się czuje i że podoba się mu to co zrobiliśmy.


Dr n.med. Grażyna Bulek-Juranek/właściciel kliniki

specjalista parodontolog

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny) w roku 1986. W październiku 1986 rozpoczęłam moją wspaniałą przygodę ze stomatologią jako asystent Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej w Zabrzu.

Specjalizację I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej uzyskałam w roku 1989, a II stopnia w zakresie parodontologii w 1993 roku egzamin zdany z wyróżnieniem.
W roku 1997 obroniłam pracę doktorską, a w roku 1998 otrzymałam mianowanie na adiunkta. W trakcie swojej pracy na Uczelni zajmowałam się pracą naukową.
Jestem autorem i współautorem prac drukowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami stomatologii i kierowałam specjalizacją 13 lekarzy, którzy otrzymali tytuł specjalisty w zakresie stomatologii ogólnej oraz parodontologii.

Zajmowałam się koordynowaniem staży podyplomowych lekarzy stażujących w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Od stycznia 2006 roku pełniłam funkcję kierownika Poradni Stomatologicznej i Chorób Przyzębia w Zabrzu umiejętnie łącząc pracę lekarza klinicysty z pracą lekarza praktyka.

Od września 2009 roku pełnię funkcję właściciela, głównego lekarza i wizjonera NZOZ Centrum Uśmiechu.

“Poza przyjmowaniem pacjentów zajmuję się zarządzaniem, usprawnianiem i rozwijaniem pracy lekarzy stomatologów i całego personelu mającego bezpośredni kontakt z pacjentem i jego leczeniem. Wprowadzam nowe rozwiązania, kontroluję profesjonalizm i poprawność leczenia przez innych lekarzy w sposób taki, by żaden lekarz zatrudniony nie odbiegał wiedzą i sposobem podejścia do klientów od wysokiego standardu jaki został przyjęty w klinice.”

dr n. med. Grażyna Bulek-Juranek


dr n.med. Barbara Oleś

specjalista ortodonta

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). Jestem specjalistą I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej oraz specjalistą w zakresie ortodoncji. Obroniłam pracę doktorską pt.:” Ocena funkcji stawu skroniowo-żuchwowego w zaburzeniach zgryzu z okluzją dystalną”.

Moja przygoda z ortodoncją rozpoczęła się od pracy na etacie wolontariusza w Poradni Ortodontycznej Wojewódzkiego Zespołu Ochrony Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży w Katowicach. Następnie rozpoczęłam pracę jako rezydent w Poradni Ortodontycznej Akademickiego Centrum Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu w Bytomiu, gdzie po zakończeniu specjalizacji kontynuowałam pracę jako lekarz klinicysta-specjalista ortodonta. Ponadto jako wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami w zakresie ortodoncji.

Nadal podwyższam swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w ponad 40 teoretycznych i praktycznych kursach w zakresie ortodoncji.
Wykonuję swój zawód z wielkim zamiłowaniem, ale prywatnie moją największą radością jest moja rodzina.


lekarz stomatolog Ewa Rybka

specjalista protetyki stomatologicznej

Ukończyłam stomatologię na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2005 roku. Od 2008 roku pracowałam jako rezydent w Poradni Protetyki Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. W 2014 roku uzyskałam tytuł specjalisty. Ukończyłam szereg kursów i szkoleń w zakresie klasycznej protetyki stomatologicznej, implantoprotetyki, zaburzeń czynnościowych narządu żucia oraz innych dziedzin stomatologii. Nadal poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach praktycznych i teoretycznych.

Zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami w zakresie: parafunkcji, dysfunkji stawu skroniowo-żuchwowego, nieprawidłowości okluzji,uzupełnienia braków zębowych, zaburzeń estetyki.
Wolny czas spędzam z rodziną.


Dr n.med. Damian Czerwonka

Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w 2012 roku, w tym samym roku zdałem lekarsko- dentystyczny egzamin państwowy.

Staż podyplomowy odbyłem w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu.
Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Collegium Medicum UJ w Krakowie.
Moją drugą pasją obok chirurgii jest współpraca z dziećmi. Bardzo sobie ją cenię, daje mi wiele satysfakcji.


lekarz dentysta Michał Buliński

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej


lekarz stomatolog Anna Turczyńska


lekarz stomatolog Agnieszka Pałasz


lekarz stomatolog Monika Witek


manager, opiekun Pacjenta – Ewelina Olszańska
 oraz rejestratorka, asystentka stomatologiczna

W 2013 ukończyłam studia licencjackie na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na wydziale zarządzania. W “Centrum Uśmiechu” pracuję od ponad 6 lat, począwszy od stanowiska rejestratorki medycznej i asystentki stomatologicznej – na tych stanowiskach spotkacie mnie Państwo nadal.
Obecnie objęłam stanowisko managera oraz opiekuna Pacjenta.
Jestem osobą pozytywnie usposobioną, odpowiedzialną, sumienną i uśmiechniętą, uwielbiam pracę z ludźmi. Odpowiadam za dobre samopoczucie Pacjentów w naszej placówce oraz za jej reklamę. W gabinecie stomatologicznym współpracuję z lekarzem przyjmującym głównie dzieci, co sprawia mi ogromną satysfakcję, dbam aby nasi najmłodsi i nie tylko, Pacjenci czuli się komfortowo.
Prywatnie lubię spędzać czas w gronie najbliższych mi przyjaciół i rodziny w wolnych chwilach jeżdżę na rolkach, a najbardziej cenię sobie wędrówki po górach. Lubię wyzwania i każde nowe zadanie tak właśnie traktuję.
 


dyplomowana asystentka stomatologiczna
Elżbieta Pilszak

Pracuję u boku dr Grażyny od 2006 roku jako asystentka stomatologiczna. W pracy cenię sobię kontakt z pacjentami i profesjonalizm zawodowy, dlatego też ciąglę podnoszę swoje kwalifikacje.

W wolnej chwili lubię poczytać dobrą książkę, pójść do kina lub na koncert jazzowy.


dyplomowana asystentka stomatologiczna
Marta Stachura

Jestem asystentką z kilkuletnim doświadczeniem. Praca na stanowisku asystentki daje mi dużą satysfakcję, oraz pozwala rozwijać i poszerzać umiejętności w dziedzinie stomatologii. Pomoc drugiemu człowiekowi jest ważnym elementem mojego życia, w związku z czym w moją pracę wkładam dużo serca. Jestem osobą opanowaną, uśmiechniętą, pracowitą i zawsze zaangażowaną w to co robię. Możliwość pracy w zgranym zespole specjalistów jest dla mnie dużym sukcesem. Największe zadowolenie to uśmiech na twarzy pacjenta.

W NZOZ Centrum Uśmiechu dbam o przygotowanie gabinetu i organizowanie stanowiska pracy lekarza dentysty zgodnie z wymaganiami ergonomii. Jestem odpowiedzialna za czystość, porządek w szafkach lekowych i narzędziowych. Dbam o odpowiednie przechowywanie materiałów i leków stomatologicznych oraz o dezynfekcję i sterylizację narzędzi i sprzętu. Spotkają mnie Państwo w gabinecie przy pracy razem z lekarzem dentystą.


dyplomowana higienistka stomatologiczna
Weronika Sojka

Z wykształcenia jestem asystentką i higienistką stomatologiczną ale czasami można spotkać
mnie również w rejestracji. Podczas wizyty higienizacyjnej z wielką pasją opowiadam Państwu o tym jak dobrze i dokładnie zadbać o higienę jamy ustnej. Jestem do tego świetnie przygotowana przez liczne szkolenia, książki oraz zdobyte doświadczenie w gabinecie. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, tak by jak najlepiej pomóc i doradzić. Moi przyjaciele powiedzieliby, że jestem zawsze uśmiechniętą, rzetelną i odpowiedzialną osobą. W wolnej chwili lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, zwiedzać i podróżować. Lubię też wypić dobrą kawę w miłym towarzystwie.


rejestratorka – Karolina Łubik


rejestratorka – Marta Kusińska


Nasi partnerzy

Poniżej prezentujemy naszych partnerów oraz całe otoczenie biznesowe Centrum Uśmiechu. Strategicznie ważne dla naszej firmy pole podnoszenia jakości realizujemy także poprzez aktywną współpracę z najlepszymi firmami na rynku.

W swojej praktyce staramy się dbać o naszych partnerów w równym stopniu co o klientów:

  • Starostwo Powiatowe Chrzanów
  • Fundacja Z Uśmiechem Przez Życie
  • Rentgen Stomatologiczny, Al. Henryka 26, Chrzanów
  • Empiria Monika Sienkiewicz, doradztwo strategiczne, www.msienkiewicz.com
  • Szczęśniak i Bratek, zaopatrzenie medyczne i serwis sprzętu medycznego