dr n. med. Grażyna Bulek-Juranek

Leczenie paradontozy
Leczenie chorób przyzębia i błon śluzowych
Stomatologia zachowawcza

Grażyna Juranek

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny) w roku 1986. W październiku 1986 rozpoczęłam moją wspaniałą przygodę ze stomatologią jako asystent Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej w Zabrzu. Specjalizację I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej uzyskałam w roku 1989, a II stopnia w zakresie parodontologii w 1993 roku egzamin zdany z wyróżnieniem.

W roku 1997 obroniłam pracę doktorską, a w roku 1998 otrzymałam mianowanie na adiunkta. W trakcie swojej pracy na Uczelni zajmowałam się pracą naukową.

Jestem autorem i współautorem prac drukowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami stomatologii i kierowałam specjalizacją 13 lekarzy, którzy otrzymali tytuł specjalisty w zakresie stomatologii ogólnej oraz parodontologii.

Zajmowałam się koordynowaniem staży podyplomowych lekarzy stażujących w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Od stycznia 2006 roku pełniłam funkcję kierownika Poradni Stomatologicznej i Chorób Przyzębia w Zabrzu umiejętnie łącząc pracę lekarza klinicysty z pracą lekarza praktyka.

Od września 2009 roku pełnię funkcję właściciela, głównego lekarza i wizjonera NZOZ Centrum Uśmiechu.